Aktualności

Komputerowa odsiecz w czasach kwarantanny

Jednym z podstawowych sposobów radzenia sobie z ograniczeniami zawodowymi (i nie tylko) w ostatnich tygodniach jest korzystanie z komputerów i programów do komunikacji online. Tam, gdzie tylko to możliwe przedsiębiorstwa przechodzą na pracę zdalną, uczniowie korzystają z lekcji prowadzonych w formie łączeń wideo, znacznie częściej sięgamy po rozrywkę w sieci, wzrasta sprzedaż sklepów internetowych. Gdyby analogiczna sytuacja związana z kwarantanną w obecnej skali wydarzyła się 20 lat wcześniej, nie pozostałoby nam nic innego, jak tylko oglądanie programów telewizyjnych, słuchanie radia i czytanie książek. O pracy zdalnej mogliby pomyśleć nieliczni.

Misja „Odzyskać dane” 

Z odzyskiwaniem danych sytuacja jest nieco podobna, jak z reanimowaniem pacjenta. Doświadczony i świadomy konsekwencji ekspert jest w stanie wyprowadzić poszkodowanego z kryzysu, natomiast ktoś bez właściwej wiedzy oraz kierujący się emocjami tylko pogorszy sytuację. Jak możecie się domyśleć, misja odzyskiwania danych to zadanie nie dla każdego. Niestety w wielu firmach brakuje podstawowej świadomości, że zniknięcie danych to poważne wyzwanie, a częstokroć próba ich odzyskania może być podjęta tylko raz.

Pakiet godzinowy IT w 2020 roku?

Nadejście nowego roku to sprzyjający moment do poczynienia planów związanych z organizacją działania firmy w nadchodzących miesiącach. Stąd też, jako specjalistyczny serwis IT, chcemy przedstawić Wam elastyczną formułę współpracy, która może optymalnie zaspokoić Wasze potrzeby związane z usługami i wsparciem informatycznym.

Zapraszamy

Administracja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 22-639-80-93

Dział Handlowy: 

Ewa Piekart  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 501387314

Dział informatycznyTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 601075076, 697777687

A4 Infociacho

Data Point © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone. Designed by WebSS Studio
facebook
Data Point