Klub Integracji Europejskiej

Klub Integracji Europejskiej

Celem Klubu jest integracja środowiska biznesu w jednoczącej się Europie. Europie będącej wyzwaniem. Europie, za którą trzeba nadążyć, gdyż bezustannie się zmienia. To wyzwanie także dla środowiska biznesu. Skuteczność, konkurencyjność – te wyzwania w świecie biznesu pozostają niezmienne. Ale już nie to samo znaczą. A do tego dziś nie wystarczy być twardym.

www.kie.biz.pl

Skuteczność, konkurencyjność – te wyzwania w świecie biznesu pozostają niezmienne. Ale już nie to samo znaczą. A do tego dziś nie wystarczy być twardym. Etyka w biznesie, społeczna odpowiedzialność biznesu – to nie mogą być dziś dla nas puste pojęcia. Tak, jak ekologia, zrównoważony rozwój. Są też warunkiem zaufania do środowiska, które jest mu niezbędne, aby być uznanym za podmiot. Aby mieć realne prawo głosu i współdecydowania o kierunku tych zmian. Drugim warunkiem jest solidarność środowiska.

Zapraszamy

Dział Handlowy: 

Ewa Piekart  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 501387314

Dział informatycznyTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 601075076

Administracja Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 226398093

A4 Infociacho

Data Point © 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone.
facebook
Data Point